Loading…

طراحی چت روم حرفه ای

دوستانی که بدنبال کسب درآمد در اینترنت هستند و یا دنبال جذب مخاطب برای سایت خود هستند توجه کنید ! ما به شما راه اندازی یک چت روم را پیشنهاد می کنیم که بطور مستقل یا در کنار سایت شما می تواند باعث جذب مخاطب و در نتیجه کسب درآمد برای شما گردد.هم اینک به خانواده بزرگ پردیس طرح بپیوندید
سفارش میدهم

تعرفه خرید چت روم

http://pardistarh.ir/wp-content/uploads/2017/01/chatroom.png

خرید چت روم

هم اکنون میتوانید چت روم جدید خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش دهید !

طراحی چت روم جدید و حرفه ای۴۰ تومان

جدیدترین اپ دیت ها و تغییرات پردیس طرح  نصب خواهد شد

برای سفارش و ورود به پرتال کاربری کلیک کنید

توجه:هنگام سفارش چت روم از ایمیل و شماره تماس واقعی سفارش خود را تکمیل کنید

زیرا مشخصات سفارش و چت روم شما از این طریق اطلاع رسانی خواهد شد

بعد از سفارش حتما به پخش پشتیبانی تیکت ارسال فرمایید

 

گروه طراحی پردیس طرح کار خود را در سال ۱۳۹۳ به طور رسمی در زمینه طراحی سایت و سیستم های تحت وب آغاز کرده و در حال حاظر با شروع کار در زمینه طراحی چت روم بدون هیچ گونه شعبه یا نمایندگی دیگری توانسته جز بهترین گروه ها در زمینه طراحی چت روم باشد. گروه طراحی پردیس طرح با طراحی سیستم کاملا هوشمند مدیریت چت روم با امکانات بسیار بیشتر از گروه های دیگر توانسته بهترین خدمات را با بیشترین کارایی به مشتریان خود ارائه دهد لذا بسیار خرسندیم که به کمک شما توانسته ایم با ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان عزیز رضایتتان را جلب کنیم.
تیم گرافیک پردیس طرح آماده هستند تا آنچه در ذهن شماست را پیاده سازی کنند! البته ما از قبل چندین قالب بصورت آماده قرار داده ایم تا اگر نمیخواهید قالبی اختصاصی داشته باشید از یکی از آنها استفاده کنید!

پشتیبانی

ضمانت پرداخت