Loading…

طراحی چت روم حرفه ای

دوستانی که بدنبال کسب درآمد در اینترنت هستند و یا دنبال جذب مخاطب برای سایت خود هستند توجه کنید ! ما به شما راه اندازی یک چت روم را پیشنهاد می کنیم که بطور مستقل یا در کنار سایت شما می تواند باعث جذب مخاطب و در نتیجه کسب درآمد برای شما گردد.هم اینک به خانواده بزرگ پردیس طرح بپیوندید
سفارش میدهم

تعرفه هاست چت روم

هاست چت روم

با سلام خدمت تمای کاربران پردیس طرح

تعرفه های قیمت هاست شرکت پردیس طرح:
ظرفیت:۴۵نفره قیمت:۱۲ تومان
ظرفیت:۶۰نفره قیمت:۲۰ تومان
ظرفیت:۱۲۵نفره قیمت:۴۵ تومان
ظرفیت:۱۷۰نفره قیمت:۵۵ تومان
ظرفیت:۲۲۰نفره قیمت:۷۰ تومان
ظرفیت:۲۸۰نفره قیمت:۹۰ تومان
ظرفیت:۳۴۰نفره قیمت:۱۳۰ تومان
ظرفیت:۴۲۰نفره قیمت:۲۰۰ تومان
ظرفیت:۵۴۰نفره قیمت:۲۰۰ تومان
ظرفیت:۶۵۰نفره قیمت:۲۸۰ تومان
ظرفیت:۷۲۰نفره قیمت:۳۳۰ تومان
ظرفیت:۸۴۰نفره قیمت:۴۰۰ تومان
ظرفیت:۹۵۰نفره قیمت:۴۷۰ تومان
ظرفیت:۱۲۰۰نفره قیمت:۵۴۰ تومان

 

گروه طراحی پردیس طرح کار خود را در سال ۱۳۹۳ به طور رسمی در زمینه طراحی سایت و سیستم های تحت وب آغاز کرده و در حال حاظر با شروع کار در زمینه طراحی چت روم بدون هیچ گونه شعبه یا نمایندگی دیگری توانسته جز بهترین گروه ها در زمینه طراحی چت روم باشد. گروه طراحی پردیس طرح با طراحی سیستم کاملا هوشمند مدیریت چت روم با امکانات بسیار بیشتر از گروه های دیگر توانسته بهترین خدمات را با بیشترین کارایی به مشتریان خود ارائه دهد لذا بسیار خرسندیم که به کمک شما توانسته ایم با ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان عزیز رضایتتان را جلب کنیم.
تیم گرافیک پردیس طرح آماده هستند تا آنچه در ذهن شماست را پیاده سازی کنند! البته ما از قبل چندین قالب بصورت آماده قرار داده ایم تا اگر نمیخواهید قالبی اختصاصی داشته باشید از یکی از آنها استفاده کنید!

پشتیبانی

ضمانت پرداخت